epatio

to firma, która powstała w odpowiedzi na oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Przez kilka lat pracy w branży materiałów budowlanych dostrzegliśmy, że na rynku zachodniopomorskim brakuje firmy, która swoją ofertą prezentowała by coś więcej niż tylko możliwie najniższa cena.

Zdecydowaliśmy się więc na współpracę z firmą Libet, największym producentem kostki szlachetnej, płyt tarasowych i wielu innych materiałów zagospodarowania terenu. Libet to coś więcej niż tylko ogromny wybór i bogate wzornictwo. To jakość i trwałość materiałów na najwyższym poziomie i oferta dla klientów, którzy po prostu oczekują więcej.

Dzięki owocnej współpracy, oraz umiejętności sprostania wymaganiom wielu Klientów uzyskaliśmy certyfikat Autoryzowanego Punktu Sprzedaży Libet o statusie GOLD.

Naszym celem jest dołożenie wszelkich starań, by miejsca ważne i bliskie dla Państwa były nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne i wyjątkowe. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, nasi projektanci to specjaliści w aranżacji kostki brukowej, kształtowaniu terenów zieleni, będący na bieżąco z obowiązującymi trendami.

W 2013 roku do naszej oferty dodatkowo dołączyły wyjątkowe produkty firmy Betonowe Drewno Ogrodowe oraz najwyższej jakości grille i akcesoria marki Weber. Ogród to w końcu nie tylko piękna i praktyczna nawierzchnia, ale przede wszystkim niezapomniane chwile relaksu.

Zapraszamy do działu oferta, działu realizacje oraz na nasz profil Facebook, gdzie dzielimy się z Państwem naszą pasją aranżowania ogrodów dla naszych Klientów.

– Ewa i Paweł Konefał

Współpraca

Mając na celu skomponowanie oferty umożliwiającej naszym klientom stworzenie ogrodu marzeń podjęliśmy współpracę z wieloma producentami. Poniżej przedstawiamy naszych głównych partnerów.

Share This